MERIDA BIG.NINE 15 Matt Dark Silver(Silver)
Rám:SPEED, Vidlice:Suntour (coil), Řazení:Shimano/Microshift 3x8

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Základní 29" hardtail postavený na hliníkovém rámu s geometrií inspirovanou komfortnějším jízdním stylem. Velká kola zaujmou svou vynikající schopností při překonávání překážek. Vidlice SR Suntour se 100 mm zdvihu přináší větší pohodlí a široký rozsah převodů Shimano 3×8 umožní snadno zdolávat i ty nejstrmější kopce.
| Rám: | BIG.NINE SPEED I; MAT aluminium; 29x2.25" max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Vidlice: | Suntour XCT30; Coil; 100 STR; 29x2.25" max. WHS |
| Brzdy přední: | Tektro M275 [or Shimano BR-MT200] |
| Brzdy zadní: | Tektro M275 [or Shimano BR-MT200] |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | KMC Z8.1 |
| Kliky: | Shimano TY301; 42-34-24 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-S, 175 mm-M/XXL |
| Středová osa: | FSA TH-7420ST, 68-124 |
| Přesmykač: | Shimano FD-TY600 |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M310 |
| Kazeta: | Sunrace CSM558AU; 11-32 teeth; 8 speed; Nickel |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA EC |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 690 WHB; 15 RHB |
| Představec: | MERIDA CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 6 ASD |
| Délka představce: | 70 mm-S, 80 mm-M, 90 mm-L, 100 mm-XL, 110 mm-XXL |
| Hlavové složení: | FSA NO.10 |
| Podložka: | 10mm*2 |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Sport comfort |
| Sedlová objímka: | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 27.2 DSP; 15 SSB |
| Řazení přední: | Microshift TS39 [or Shimano ST-EF505] |
| Řazení zadní: | Microshift TS39 [or Shimano ST-EF505] |
| Paprsky: | Black steel |
| Duše: | 29*2.2 A.V |
| Plášť přední: | MERIDA K1080; 29x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | MERIDA K1080; 29x2.2"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 15,11 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | BIG.NINE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
