
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Hliníkový hardtail 29“ doplněný 100mm vzduchovou vidlicí Suntour, pohon obstarává jednopřevodník a desetirychlostní kazeta Shimano pro široký rozsah převodů na jízdu v terénu. Bezpečné zastavení obstarávají hydraulické brzdy a kotouče Shimano. Vnitřní vedení kabelů dodává elegantní vzhled
| Rám | BIG.NINE TFS IV; MAT aluminum; 29 WHS; 135x9 AST; BSA BBR; Smooth welding |
| Velikost | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič | |
| Vidlice: | Suntour XCR32-ATB LOR; Air; 100 STR; Lockout; 44mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CUES U6000; 32 ATC |
| Délka klik | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středová osa | Shimano MT500 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000; GS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-48 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Grip | MERIDA COMP EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 720 WHB; 10 RHB |
| Představec: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 7 ASD |
| Délka představce | S:70 mm, M:80 mm, L:90 mm, XL:100 mm, XXL:110 mm |
| Hlavové složení: | MERIDA M2345 |
| Náboj přední: | Shimano QC300; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano QC300-HM; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Osa přední | |
| Osa zadní | |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC II; 25 IWR; MAT aluminium; tubeless ready |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Seat Clamp | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon Race; 29x2.25"; wire |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.25"; wire |
| Hmotnost: | 13,8kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | BIG.NINE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2025 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | M |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
