MERIDA BIG.NINE 7000 Glossy Pearl White/Matt Black
Rám:Carbon, Vidlice:Rock Shox (air), Řazení:Shimano 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | BIG.NINE CF3; MAT carbon; 29x2.25" max. WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Rock Shox SID SL Select; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 42mm fork offset; 29x2.8" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-MT800; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-MT800; 160mm |
| Řetěz: | Shimano XT |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano XT; 32 ATC |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 740 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; -17 ASD |
| Velikost představce | S-70 mm, M-80 mm, L-90 mm, XL-100 mm, XXL-110 mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.55E |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | Reynolds TR 309/289 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30/28 IWR; Centerlock; Shimano 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; fold; 3C |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; fold; 3C |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 9,85, kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevná 29" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Rám: | BIG.NINE CF3; MAT carbon; 29x2.25" max. WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Vidlice: | Rock Shox SID SL Select; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 42mm fork offset; 29x2.8" max. WHS |
| Velikost: | S |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano XT; 10-51 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
