
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Model BIG.NINE 80 využívá kvalitní hliníkový rám Double butted, pohodlnou geometrií a hladce se odvalující kola 29“, která zvládnou všechny nerovnosti. Vyšší pohodlí zajistí pružinová vidlice RockShox o zdvihu 100 mm a na místě vás zastaví hydraulické kotoučové brzdy Shimano, od stejného výrobce je také osazeno řazení 1×9
| Rám | BIG.NINE TFS IV; MAT aluminum; 29x2.25" max. WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikost | S-M-L-XL-XXL |
| Vidlice: | Rock Shox Judy TK; Coil; 100 STR Lockout; 46mm fork offset; 29x2.25" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano BR-MT200; hydraulic brake |
| Brzdy zadní: | Shimano BR-MT200; hydraulic brake |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | KMC xGlide |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CUES U4000; 32 ATC; MAT Aluminium |
| Délka klik | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středová osa | Shimano BB-UN101 73-123 |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U4000-9; GS |
| Kazeta: | Shimano CS-LG300-9; 11-46 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Grip | MERIDA EC |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 690 WHB; 15 RHB |
| Představec: | MERIDA CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 6 ASD |
| Délka představce | 70 mm-S, 80 mm-M, 90 mm-L, 100 mm-XL, 110 mm-XXL |
| Hlavové složení: | MERIDA M2345 |
| Náboj přední: | Shimano HB-TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TX505; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Osa přední | |
| Osa zadní | |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA Sport comfort |
| Sedlovka: | MERIDA CC; 30.9 DSP; 15 SSB; MAT aluminium |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U4000-9R |
| Paprsky: | Black steel |
| Plášť přední: | MERIDA K1080; 29x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | MERIDA K1080; 29x2.2"; wire |
| Stojan |
Dodatočné parametre
| Kategória: | BIG.NINE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2025 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
