MERIDA BIG.NINE TR 5000 Cool Grey(Silver/Black)
Rám:Carbon, Vidlice:Rock Shox (air), Řazení:Shimano 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
BIG.NINE TR 5000 je připraven překonat hranice toho, co by cross-country hardtaily měly umět. Karbonový rám CF3 s progresivní geometrií jsme osadili vidlicí RockShox Judy se zdvihem 120 mm. Přidali jsme agresivnější pláště a teleskopickou sedlovku, které doplňuje spolehlivá 12rychlostní sada Shimano XT.
| Rám: | BIG.NINE CF3 III; MAT carbon; 29x2.4" max WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Páčka sedlovky: | Rock Shox OneLoc |
| Vidlice: | Rock Shox Judy Gold; Air; 120 STR; Tapered; Remote lockout; 51 mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano SLX M7100; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano SLX M7100; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano Deore MT512; 32 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středové složení: | Shimano BB-MT-501; 24mm |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT; SGS |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD incl. MERIDA SMART MOUNT |
| Velikost představce: | S, M, L 60 mm - XL, XXL 70 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Ložisko: | 1*10mm, 1*5mm, 1*2.5mm |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC500-MS-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CC II; 25 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR LIGHT; 30.9 DSP; 0 SSB; XS/S/M/L/XL: 100 SPT |
| Řazení přední: | JD-FL lever |
| Řazení zadní: | Shimano Deore M6100 |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Duše: | Ultralite-29 |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C MaxxTerra EXO |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Držák lahve: | |
| Blatník: | |
| Hmotnost: | 11,80 kg |
| příslušenství: | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light Mount MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | BIG.NINE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Carbon |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
