MERIDA BIG.NINE XT-EDITION Dark Silver(Black)
Rám:TFS, Vidlice:Manitou (air), Řazení:Shimano 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Model BIG.NINE XT- EDITION je vybaven mimořádně spolehlivým, přesným a výkonným řazením 1×12 a brzdami Shimano XT a je připraven na všechno, co mu postavíte do cesty. Vzduchová vidlice Manitou Markhor se zdvihem 100 mm a dálkovým zamykáním zvýší komfort i jistotu při jízdě terénem. Osazená kola jsou připravena pro bezdušový provoz a vnitřní vedení bowdenů zajistí jejich delší trvanlivost. Zažijte jízdu, která kombinuje výkon, pohodlí a spolehlivost. MERIDA BIG.NINE XT-EDITION je připravena na všechno, co mu trail přinese.

| Rám: | BIG.NINE TFS IV; MAT aluminum; 29 WHS; 135x9 AST; BSA BBR; Smooth welding |
| Velikosti: | S-M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | |
| Páčka sedlovky: | remote included |
| Vidlice: | Manitou Markhor Comp; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 51mm fork offset |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano XT; 32 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Středové složení: | Shimano BB-MT501B |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT M8100 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Gripy: | MERIDA COMP EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 760 WHB; flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 6 ASD |
| Velikost představce: | S-70 mm, M-80 mm, L-90 mm, XL-100 mm, XXL-110 mm |
| Hlavové složení: | MERIDA M2331 |
| Ložisko: | Plastic 10mm*1, 5mm*2 |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano QC500-MS; 135x9 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CC; 22.8 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Duše: | Ultralite-29 |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Držák lahve: | |
| Blatník: | |
| Hmotnost: | 11,51 kg |
| příslušenství: | MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | BIG.NINE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | M |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
