MERIDA eBIG.NINE 300SE Silk Bronze(Black)
Motor: Shimano E7000, Baterie: 504Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eBIG.NINE LITE; MAT aluminium;max. WHS 29x2.20" without fender max./ 29"x2.00" with fender max. WHS; 148x12 AST; ext |
| Velikosti: | M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour XCM32 DS; Coil; 100mm; Tapered; 47mm fork offset; 29x2.4" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e9S |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CRE70-B; 34 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano Alivio M3100; SGS |
| Kazeta: | Shimano HG200; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-537 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 720 WHB; 10 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 6 ASD |
| Hlavové složení: | Merida 2341 Neck |
| Náboj přední: | Shimano MT400; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano MT400-B; 148x12 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT; MAT aluminium; 30.9 DSP; 15 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano Alivio M3100 9 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; kevlar bead |
| Plášť zadní: | Maxxis Ikon; 29x2.2"; kevlar bead |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | CL-KA98, 29" |
| Přední světlo: | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo: | CG-404RG-BLK |
| Motor: | Shimano E7000 / 60Nm |
| Baterie: | Shimano E8010; 504Wh |
| Displej: | Shimano SC-E5000A |
