MERIDA eBIG.NINE 700 Matt Burgundy Red(Black)
Motor: Shimano EP8, Baterie: 630Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eBIG.NINE LITE III; MAT aluminium; 29x2.35" without fender max./ 29"x2.25" with fender max. WHS; 148x12 AST; intube |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour RAIDON34 LOR; Air; 100 STR; Tapered; 51mm fork offset; 29x2.4" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano M4100; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano M4100; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT30; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e12T EPT |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CRE70-12-B; 36 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT RDM8100 Shadow+ 12 |
| Kazeta: | Shimano M6100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | VP VPE-527 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT eTR; 760 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTRII; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; GoPro & Supernova mount |
| Hlavové složení: | MERIDA-8157 |
| Náboj přední: | Shimano SLX; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano SLX; 148x12 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT CC; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 34.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano DEORE M6100 12 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon Race; 29x2.35"; fold; TR EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.35"; fold; TR EXO |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | CL-KA98, 29" |
| Přední světlo: | LEZYNE E-BIKE POWER STVZO E115, reverse MERIDA Custom Mount |
| Zadní světlo: | USB REAR Light CG-214RG |
| Motor: | Shimano EP801 |
| Baterie: | Shimano E8036; 630Wh |
| Displej: | Shimano SC-E7000 |
