MERIDA eBIG.TOUR 400 EQ Matt Evergreen(Green)
Motor: Shimano EP8, Baterie: 630Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eBIG.TOUR LITE III; MAT aluminium; 29x2.35" without fender max./ 29"x2.25" with fender max. WHS; 148x12 AST; intube |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour XCM34-Boost LOR DS; 100mm; Tapered; 51mm fork offset; 29x2.4" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT30; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e10s |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CRE70-B; 34 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120; SGS |
| Kazeta: | Shimano M4100; 11-46 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-537 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 720 WHB; 10 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT CT; MAT aluminium; 31.8 DSH; adjustable |
| Hlavové složení: | MERIDA-8155 (for the steerer 1-1/8"~1.5") |
| Náboj přední: | Shimano MT400-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano MT400-B; 148x12 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP CC; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT TK; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 34.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano Deore M4100 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | KENDA Booster; 29x2.2"; wire |
| Plášť zadní: | KENDA Booster; 29x2.2"; wire |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | CL-KA98, 29" |
| Přední světlo: | LEZYNE E-BIKE HECTO STVZO E65, X-Lock stem mount |
| Zadní světlo: | Spanninga Commuter GLOW XE |
| Motor: | Shimano EP600 |
| Baterie: | Shimano E8036; 630Wh |
| Displej: | Shimano SC-E5003A |
