
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Toto zboží je zařazeno do Jedinečného výprodeje, který spočívá v tom, že inzerovaná cena zboží bude postupně klesat, dokud se nenajde zájemce, který si zboží objedná. Intervaly, ve kterých bude cena klesat, nejsou časově ohraničené a budou určené dle aktuální poptávky. Pro platné objednání rozhoduje rychlost. Počet kusů zboží je omezený. "Kdo dřív přijde, ten dříve mele". Po objednávce Vám nejprve zašleme potvrzení, že jsme objednávku obdrželi. Kupní smlouva však mezi námi vznikne teprve poté, co Vaši objednávku prověříme a potvrdíme (akceptujeme). Přejeme pevné nervy při "práci" s cenou zboží. Váš Merida team.
| Rám: | eONE-FORTY LITE III; MAT aluminium; 133 STR; 27.5x2.8" max. WHS; 148x12 AST; intube |
| Velikosti: | M-L-XL-XXL |
| Tlumič: | SUNTOUR RS-EDGE-TR-LO-R8-M6; lockout |
| Vidlice: | Suntour XCR34 LOR DS; Air Boost; 140mm; Tapered; 51mm fork offset; 29x2.4" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | TEKTRO HD-M745; 4 piston |
| Brzdy zadní: | TEKTRO HD-M745; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | TR-25 ; 203 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | TR-25 ; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e10s |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano CRE70-B; 34 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120; SGS |
| Kazeta: | Shimano M4100; 11-46 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP VPE-537 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT eTR; 780 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; Supernova mount |
| Hlavové složení: | MERIDA-8152 / MERIDA-8157 for M size |
| Náboj přední: | Shimano MT400-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano MT400-B; 148x12 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP TR; 29 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT CC; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 34.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano Deore M4100 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | MAXXIS REKON; 29x2.4"; wire; DUAL |
| Plášť zadní: | MAXXIS REKON; 27.5x2.6"; wire; EXO |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | Atranvelo ED-100-PC |
| Přední světlo: | LEZYNE E-BIKE POWER STVZO E115, reverse MERIDA Custom Mount |
| Zadní světlo: | Herrmans H-Cargo integrated in MERIDA MIK carrier |
| Motor: | Shimano EP8; 85Nm |
| Baterie: | Simplo Internal Battery; 750Wh |
| Displej: | Shimano SC-E5003A |
