MERIDA eONE-SIXTY 6000 Low Key Green(Black)
Motor: Shimano EP801, Baterie: 620Wh, Řazení: Sram

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eONE-SIXTY CF III; MAT carbon; 160 STR; 29” x 2,6” max. WHS; 148x12 AST; intube; max. 630 Wh |
| Velikosti: | XShort - Short - Mid - Long - XLong |
| Tlumič: | Rock Shox Super Deluxe Select |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | Domain Gold RC E-MTB; Air; 170 STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x3.0" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Sram DB8; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Sram DB8; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Sram CenterLine; 200mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram CenterLine; 200mm |
| Řetěz: | Sram SX Eagle |
| Blatník: | |
| Kliky: | FSA 1x Steel Chainring; 36 ATC |
| Délka klik: | Shimano FC-EM600; 165mm |
| Středové složení: | included |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram NX Eagle |
| Kazeta: | Sram PG-1210 Eagle; 10-50 ATC; 12 GER |
| Pedály: | VP VPE-527 |
| Gripy: | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT eTR; 780 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; Supernova mount |
| Délka předstace: | 40 mm all sizes |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck w/ Blocklock |
| Ložiško: | 2*10mm, 1*2.5mm |
| Náboj přední: | Novatec SL-ELITE D041SB-B15; 110x15 WHF; 32 SPH; 6 bolt |
| Náboj zadní: | Novatec SL-TEAM D462SB-S3S-B12-11S; 148x12 WHR; 32 SPH; 6 bolt |
| Přední osa: | |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT TR II; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 28 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included); front 29"; rear 27.5" |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR II; 34.9 DSP; 0 SSB; XS: 125 SPT - S: 150 SPT - M/L/XL: 200 SPT |
| Řazení přední: | Limotech RM10 (For SRAM MMX) |
| Řazení zadní: | Sram NX EAGLE 12 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Duše: | Front Lite-29x2.2-2.5, Rear Lite-27.5x2.5-3.0 |
| Plášť přední: | Maxxis Assegai; 29x2.5 "; fold; TR EXO+ 3C MaxxGrip |
| Plášť zadní: | Maxxis DHR II; 27.5x2.6 "; fold; 3C EXO+ TR |
| Zvonek: | Alloy |
| Držák lahve: | |
| Nosič: | |
| Blatník: | C093-02F + C093-02R |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | LEZYNE E-BIKE POWER STVZO E115, reverse MERIDA Custom Mount |
| Zadní světlo: | USB REAR Light CG-214RG |
| Integrovaný zámek rámu: | |
| Motor: | Shimano EP801; 85Nm |
| Kryt motoru: | CR-026 + CR-027 |
| Baterie: | Trendpower 620Wh integrated |
| Držák baterie: | Trendpower Battery Fixed Fixation |
| Nabiječka baterie: | Trendpower EU Smart Charger; 4A |
| Zámek baterie: | |
| Senzor rychlosti: | Shimano EW-SS301 |
| Tlačítka řazení | Shimano SW-EM800-L |
| Displej: | Shimano SC-EM800 |
| Elektrický kabel: | Shimano EW SD300; 1400mm + 2x 750mm |
| Hmotnost: | 23,10 kg |
| Nabijecí adaptér: | Trendpower Adapter Cable |
| Tlačítko napájení: | CAP-045, MERIDA Power Button |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
