
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Plný výkon při lehké podpoře. Náš vysoce výkonný karbonový e-enduro rám jsme odlehčili na maximum a přitom zachovali 160 mm zdvihu vpředu i vzadu. Vidlice Fox 36 Factory a zadní tlumič Float X zvládnou náročný terén a zároveň minimalizují hmotnost, zatímco odolná a lehká kola DT Swiss HXC1501 přidávají dynamiku pohonu Shimano EP801. S plnohodnotnou baterií 600 Wh a možností volitelného 360 Wh range extenderu vzniká skutečně superlehké trailové kolo.
| Rám | eONE-SIXTY CF4 III; MAT carbon; 160 STR; 29” x 2,6” max. WHS; 148x12 AST; intube; max. 600 Wh |
| Velikost | XSHORT,SHORT,MID,LONG,XLONG |
| Zadní tlumič | Fox Float X Factory; platform |
| Vidlice | Fox 36 Float Factory; Air, 160 STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x2.6" max WHS |
| Přední brzda | Shimano XTR; 4 piston |
| Zadní brzda | Shimano XTR; 4 piston |
| Přední brzdový kotouč | Shimano CL900; 203 mm |
| Zadní brzdový kotouč | Shimano CL900 with EW-SS2 magnet; 203 mm |
| Řetěz | Shimano XTR M9100 |
| Převodník | FSA 1x Steel Chainring; 36 ATC |
| Kliky / délka | Shimano FC-EM900; 165mm all sizes |
| Středové složení | |
| přesmykač | |
| přehazovačka | Shimano XTR Di2 |
| kazeta | Shimano XTR; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály | VP VP-532 |
| Gripy | MERIDA EXPERT TR |
| Řídítka | Race Face Era; 780 WHB |
| Představec | MERIDA EXPERT eTR II; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD; Supernova mount |
| Představec / délka | 40 mm all sizes |
| Hlavové složení | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck w/ Blocklock |
| Přední náboj | |
| Zadní náboj | |
| Přední osa | |
| Zadní osa | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky | DT Swiss HXC 1501; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30 IWR; CenterLock; Microspline; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included) |
| Sedlo | Prologo Nago R4 Nack 147mm; |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka | Fox Transfer Factory Series; 34,9 DSP; 0 SSB; XSHORT: 150mm SPT - SHORT/MID: 180mm SPT - LONG: 210mm SPT - XLONG: 240mm SPT |
| Páčka Tel.sedlovky | |
| Řazení zadní | Shimano XTR Di2 M9250 |
| Přední plášť | Maxxis Assegai; 29x2.5 "; fold; TR EXO+ 3C MaxxGrip |
| Zadní plášť | Maxxis Minion DHR II; 27.5x2.4 "; fold; TR EXO+ 3C MaxxTerra |
| Košík na lahev | |
| Nosič | |
| Blatník | EOF-204 |
| Stojánek | |
| Přední světlo | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo | CG-404RG-BLK |
| Motor | Shimano EP801; 85Nm |
| Baterie | Trendpower TPS-C15-58SD; 600Wh integrated |
| Displej | Shimano SC-EM800 |
| Ostatní 1 | V23307 VELCRO STRAP |
| Ostatní 2 | CB-263 + CB-264 |
| Ostatní 3 | |
| Ostatní 5 | ASMMAF203PPL2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (180mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Velikost: | MID |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
