MERIDA eSILEX+ 600 Orange(Black)
Motor: MAHLE X35, Baterie: 250Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eSILEX+ LITE; MAT aluminium; 700x45C / 700x42C (with fender) / 27,5x47C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | MDF10; MAT carbon |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano GRX600; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX600; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT66; 160 mm |
| Řetěz: | KMC e11s |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano GRX600; 40 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano GRX812 |
| Kazeta: | Shimano M5100; 11-42 ATC; 11 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GR; MAT aluminium; 400mm (XS/S), 420mm (M), 440mm (L/XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT IR; MAT aluminium; 31.8 DSH; 5 ASD |
| Hlavové složení: | VP-MH-P16 |
| Náboj přední: | VP CLK170F; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CX; 19 IWR; 24 HRI; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP CC; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; MAT carbon; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | RAMBLERl, 650Bx47; ShieldWall / TLR |
| Plášť zadní: | RAMBLERl, 650Bx47; ShieldWall / TLR |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo: | CG-404RG-BLK |
| Motor: | MAHLE X35+ / 250 Wh |
| Baterie: | MAHLE B1-D; 250Wh |
| Displej: | Shimano SC-E5000A |
