MERIDA eSPEEDER 200 Steel Blue(Silver/Black)
Motor: MAHLE X35, Baterie: 250Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eSPEEDER LITE; MAT aluminium; 700x45C / 700x42C (with fender) / 27,5x47C max. WHS; 100x9/135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | MDF09; MAT carbon |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200 / UR300; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200 / UR300; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT26; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e9S |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | MERIDA COMP TK; 42 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano ALIVIO M3100; SGS |
| Kazeta: | Shimano CS-HG201; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CC; MAT aluminium; 620 WHB; Flat |
| Představec: | MERIDA EXPERT IR; MAT aluminium; 31.8 DSH; 5 ASD |
| Hlavové složení: | VP-MH-P16 |
| Náboj přední: | VP CLK170F; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | MERIDA COMP SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano Alivio M3100 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Continental; Contact Urban; 700Cx40; wire |
| Plášť zadní: | Continental; Contact Urban; 700Cx40; wire |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | |
| Přední světlo: | CG-119PG-BLACK(1) |
| Zadní světlo: | CG-404RG-BLK |
| Motor: | MAHLE X35+ / 250 Wh |
| Baterie: | MAHLE B1-D; 250Wh |
| Displej: | Shimano SC-E5000A |
