MERIDA eSPRESSO CC 400 EQ Silk Titan(Black)
Motor: Shimano E6100, Baterie: 630Wh, Řazení: Shimano

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eSPRESSO CITY LITE II; MAT aluminium; 700C WHS; 135x9 AST; internal; max. 630 Wh |
| Velikosti: | XS(38)-S(43)-M(48)-L(53)-XL(58) |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour NVX30-DS-27.5; Travel: 80 |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RTEM300; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e10S |
| Chránič převodníku: | Sunnywheel SW-CG-173A |
| Kliky: | Shimano CRE61; 38 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120 |
| Kazeta: | Shimano M4100; 11-46 ATC; 10 GER |
| Pedály: | VP; VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT TK; MAT aluminium; 660 WHB; 15 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT CT; MAT aluminium; 31.8 DSH; adjustable |
| Hlavové složení: | MERIDA-8252 (for the steerer 1-1/8"), No. 6: 30D |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP TK; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT TK; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TK; 30.9 DSP; 15 SSB; 40 SST |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano Deore M4100-RC1 clamp band 10 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Crossmark II; 27.5x2.25"; wire; reflecting line |
| Plášť zadní: | Maxxis Crossmark II; 27.5x2.25"; wire; reflecting line |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | Atranvelo ED-100-PC |
| Přední světlo: | Herrmans FL-14 H-BLACK MR4 E |
| Zadní světlo: | Spanninga Commuter GLOW XE |
| Motor: | Shimano E6100; 60Nm |
| Baterie: | Shimano E8036; 630Wh |
| Displej: | Shimano SC-E5000 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosová a městská |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Rok: | 2023 |
| Rám: | eSPRESSO CITY LITE II; MAT aluminium; 700C WHS; 135x9 AST; internal; max. 630 Wh |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Pohon: | Shimano |
| Vidlice: | Suntour NVX30-DS-27.5; Travel: 80 |
| Velikost: | S |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120 |
| Kazeta: | Shimano M4100; 11-46 ATC; 10 GER |
| Kliky: | Shimano CRE61; 38 ATC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
