MERIDA eSPRESSO CC 400EQ Matt Fog Green(Black) M(48)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | eSPRESSO LITE 650; MAT aluminium; 27,5x2,25 max. WHS; 135x9 AST; external; max. 504 Wh |
| Velikosti: | S(43)-M(48)-L(53) |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour NVX30 DS; Coil; 80 STR; 27,5x2,4" max WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano MT-200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 180 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 180 mm |
| Řetěz: | KMC e9S |
| Chránič převodníku: | Sunnywheel SW-CG-173A |
| Kliky: | Shimano CRE61; 38 ATC |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M3100; SGS |
| Kazeta: | Shimano HG200; 11-36 ATC; 9 GER |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT; MAT aluminium; 660 WHB; 15 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT CT; MAT aluminium; 31.8 DSH; adjustable |
| Hlavové složení: | MERIDA 2346 Neck |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9 WHR; 36 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP TK; 20 IWR; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT TK; V-mount |
| Sedlovka: | JD-SP79; 30.9 DSP; 15 SSB; 40 SST |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano Alivio M3100 |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Crossmark II; 27.5x2.25"; wire; reflecting line |
| Plášť zadní: | Maxxis Crossmark II; 27.5x2.25"; wire; reflecting line |
| Zvonek: | Alloy |
| Stojánek: | Massload CL-KA100K-Mount |
| Přední světlo: | Herrmans H-Black MR4 E |
| Zadní světlo: | Spanninga Commuter Glow XE integrated in MERIDA MIK HD carrier |
| Motor: | Shimano E6100; 60Nm |
| Baterie: | Shimano E8010; 504Wh |
| Displej: | Shimano SC-E5000 |
