MERIDA eSPRESSO CITY 600 EQ Matt Black(Shiny Anthracite)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Třetí generace našich modelů eSPRESSO CITY poháněná motory Shimano STePS představuje seznam nových a vylepšených vlastností. Moderní design kombinovaný s účelnou a velmi komfortní geometrií jako i plynulá integrace celého spektra výkonných motorů Shimano odlišuje model eSPRESSO CITY od ostatních městských elektrokol. Nízko umístěné těžiště spolu se silným a tuhým rámem zaručuje,
| Rám: | eSpresso City E8000 |
| Velikosti: | XS(41.5);S(45);M(49);L(53);XL(57); |
| Hmotnost: | 0.00 |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | Suntour NEX E25 DS, 15mm pevná osa |
| Brzdové páky: | integrované |
| Brzda přední: | Shimano M315 hydraulická kotoučová brzda, 180mm Centerlock kotouč |
| Brzda zadní: | Shimano M315 hydraulická kotoučová brzda, 180mm Centerlock kotouč |
| Řetěz: | KMC X10e |
| Kliky s převodníky: | Shimano CRE80 38z |
| Baterie: | Shimano STePS BT-E8010 504Wh |
| Motor: | Shimano STePS DU-E8000 |
| Přehazovačka: | Shimano Deore Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano HG500, 10s, 11-42z |
| Počet převodů: | 1x10 |
| Gripy: | Merida Ergo s jednou objímkou |
| Řídítka: | JD-TR25A, šířka 640mm, převýšení 35mm |
| Představec: | Merida Expert UP |
| Hlavové složení: | Merida 2346 Neck |
| Náboj přední: | Formula Bearing Centerlock 15x100mm pevná osa |
| Náboj zadní: | Shimano Deore Centerlock 12x142mm pevná osa |
| Pedály: | VP VPE 891 |
| Sada kol/ráfky: | Merida 7 Comp CR |
| Sedlo: | Merida Comfort |
| Sedlová objímka: | Merida Expert |
| Sedlovka: | Suspension One D 30.9mm |
| Řazení zadní: | Shimano Deore |
| Plášť přední: | Continental Ride Tour 700x42c s reflexním pásem |
| Plášť zadní: | Continental Ride Tour 700x42c s reflexním pásem |
| Displej: | Shimano STePS SC-E6010 |
| Přední světlo: | Herrmans H-Flow |
| Zadní světlo: | I-Valo, integrované v zadním nosiči |
| Stojan: | K-Mount Alloy se zvýšenou zátěží |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krosová a městská |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2018 |
| Barva: | ČERNÁ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
