
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | MATTS J. 16II ; MAT aluminium; 16" WHS; 112x9/100x9 WHS; BMX BBR |
| Velikosti: | Uni |
| Vidlice: | MERIDA MATTS J. 16; MAT Alloy |
| Brzdy přední: | V-brake alloy short |
| Brzdy zadní: | V-brake alloy middle |
| Brzdový kotouč přední: | 0 |
| Brzdový kotouč zadní: | 0 |
| Řetěz: | KMC S1 single |
| Kliky: | RCF 2628; 28 ATC |
| Přesmykač: | 0 |
| Přehazovačka: | 0 |
| Kazeta: | 16T, single. |
| Pedály: | VP-225 |
| Řídítka: | MERIDA KID; MAT aluminium; 500W, 30Rise |
| Představec: | MERIDA KID; MAT aluminium; 31.8 DSH, Ext60 |
| Hlavové složení: | FSA NO.10 |
| Náboj přední: | Kid steel-Flange Nut |
| Náboj zadní: | Kid steel-Flange Nut-single |
| Ráfky: | MERIDA JR 16; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP JR |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT; MAT steel; 27.2 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | 0 |
| Řazení zadní: | 0 |
| Paprsky: | Steel UCP |
| Plášť přední: | Kid, 16x1.50"; wire |
| Plášť zadní: | Kid, 16x1.50"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy kid |
| Hmotnost: | 7,2kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dětská kola 16'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Rám: | MATTS J. 16II ; MAT aluminium; 16" WHS; 112x9/100x9 WHS; BMX BBR |
| Vidlice: | MERIDA MATTS J. 16; MAT Alloy |
| Velikost: | UNI(9) |
| Kazeta: | 16T, single. |
| Kliky: | RCF 2628; 28 ATC |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
