MERIDA MATTS J.20+ Fall Green(Red/Black)
Řazení:Shimano 1x7

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | MATTS J. 20+; MAT aluminium; 20x2.4" max. WHS; 135x9/100x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | Uni |
| Vidlice: | MERIDA MATTS J. 20+; MAT aluminium; 20x2.4" max. WHS |
| Brzdy přední: | Tektro M275 |
| Brzdy zadní: | Tektro M275 |
| Brzdový kotouč přední: | Power RT-553; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Power RT-553; 140mm |
| Řetěz: | KMC Z8.3 |
| Kliky: | MERIDA EXPERT JR; 28 ATC |
| Délka klik: | 127 mm |
| Středová osa: | FSA TH-7420ST, 68-124 |
| Přesmykač: | - |
| Přehazovačka: | Shimano RD-M310 |
| Kazeta: | Shimano MF-TZ500; 14-34 ATC; 7 GER |
| Pedály: | Marwi SP-202 |
| Gripy: | MERIDA EXPERT JR |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT JR; MAT aluminium; 620 WHB; 0 RHB |
| Představec: | MERIDA CC; MAT aluminium; 31.8 DSH; 6 ASD |
| Délka představce: | 60 mm |
| Hlavové složení: | FSA NO.10P Neck15 |
| Podložka: | Plastic 10mm*2+5MM*2 |
| Náboj přední: | KT-K68F; 100x9 WHF; 24 SPH |
| Náboj zadní: | Joytech D242DSE; 135x9 WHR; 24 SPH |
| Ráfky: | MERIDA JR 20+; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP JR |
| Sedlová objímka: | MERIDA COMP QR |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 27.2 DSP; 0 SSB |
| Hmotnost: | 10,34 kg |
| Řazení zadní: | Shimano SL-M315-7 |
| Paprsky: | Black steel |
| Duše: | F.V lite |
| Plášť přední: | CST Jet C1820; 20x2.4"; wire |
| Plášť zadní: | CST Jet C1820; 20x2.4"; wire |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Stojánek: | kickstand adjustable alloy |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dětská kola 20'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
