
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
>
| Rám: | BIG.SEVEN TFS III; MAT aluminium; 27.5 WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XS |
| Tlumič: | - |
| Vidlice: | Suntour XCR32 LOR; Air; 100mm suspension travel; Lockout; 42mm fork offset |
| Brzdové páky: | - |
| Brzdy přední: | Tektro M275; two pistons. |
| Brzdy zadní: | Tektro M275; two pistons. EZ plug in |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160 mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160 mm |
| Řetěz: | KMC X10 |
| Chránič převodníku: | - |
| Kliky: | Shimano Deore M5100; 30 teeth |
| Přesmykač: | - |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano Deore M4100; 11-46 teeth; 10 speed |
| Pedály: | VP VPE-891 |
| Řídítka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 620mm width; 15mm rise |
| Představec: | MERIDA CC; MAT aluminium; 31.8mm diameter; 6?stem angle |
| Hlavové složení: | MERIDA M2345 |
| Náboj přední: | Shimano TX505; 100x9mm width front hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TX505; 135x9mm width rear hub; 32 spoke holes; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA CC; 17mm inner width; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT JR |
| Sedlovka: | MERIDA CC; MAT aluminium; 30.9mm diameter; 15mm setback |
| Řazení přední: | - |
| Řazení zadní: | Shimano Deore M4100 |
| Paprsky: | Black steel |
| Plášť přední: | MERIDA K1227; 26x2.2"; fold |
| Plášť zadní: | MERIDA K1227; 26x2.2"; fold |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pevná 26" |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2021 |
| Rám: | BIG.SEVEN TFS III; MAT aluminium; 27.5 WHS; 135x9 AST; BSA BBR |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Vidlice: | Suntour XCR32 LOR; Air; 100mm suspension travel; Lockout; 42mm fork offset |
| Velikost: | XS |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M5120 Shadow+ |
| Kazeta: | Shimano Deore M4100; 11-46 teeth; 10 speed |
| Kliky: | Shimano Deore M5100; 30 teeth |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
