MERIDA NINETY-SIX RC 10K Chameleon Green(Black)
Rám:Carbon, Vidlice:Fox(air), Tlumič:Fox Řazení:Sram 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | NINETY-SIX RC CF5 III; 100 STR; MAT carbon; 29 WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | Fox Float DPS Factory; remote lockout |
| Vidlice: | Fox 34 Float SC Factory ; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 44mm fork offset; 29x2.4" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano XTR; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XTR; 2 piston; flat mount |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-MT900; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-MT900; 160mm |
| Řetěz: | Next Gen Sram XX1 |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | SRAM XX1 Eagle Power Meter Sram XX1 Eagle Power Meter; 34 ATC; Powermeter |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram XX1 Eagle AXS |
| Kazeta: | Sram Next gen XX1; 10-50 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA TEAM CC II; MAT carbon; 760 WHB; 12.5 RHB |
| Představec: | MERIDA TEAM CC II; MAT aluminium; 31.8 DSH; -8 ASD |
| Velikost představce | S-60 mm, M/L/XL-70 mm |
| Hlavové složení: | MERIDA-8151 1-1/8"-1.5" cartridge bearing set |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | Reynolds BLACKLABEL 309/289 XC; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 30/28 IWR; Centerlock; Shimano 12 Speed; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included); Lifetime warranty |
| Sedlo: | SCRATCH M5 PAS |
| Sedlovka: | Fox Transfer SL; 30.9 DSP; 0 SSB; S/M/L/XL: 100 SPT |
| Řazení přední: | non |
| Řazení zadní: | Sram AXS Rocker Paddle |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon Race; 29x2.35"; fold; TR EXO 120 TPI |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.25"; fold; TR EXO 120 TPI |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 11,4 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (100mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | NINETY-SIX RC CF5 III; 100 STR; MAT carbon; 29 WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Vidlice: | Fox 34 Float SC Factory ; Air; 100 STR; Tapered; Remote lockout; 44mm fork offset; 29x2.4" max. WHS |
| Tlumič: | Fox Float DPS Factory; remote lockout |
| Přehazovačka: | Sram XX1 Eagle AXS |
| Kazeta: | Sram Next gen XX1; 10-50 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
