
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Dříve jsi musel volit mezi výkonem trailového kola a lehkostí připravenou na cross-country závody. Už ne – seznam se s NINETY-SIX XT. Staví na rychlých genech našeho závodního modelu s karbonovým rámem CF4 a novou úroveň schopností přináší vidlice Fox 34 SL Performance se 120 mm zdvihem vpředu a 100 mm vzadu. Rychlá kola, teleskopická sedlovka s dlouhým zdvihem a hladké bezdrátové řazení a brzdy Shimano XT Di2 tě připraví na jakoukoli jízdu – od technických trailů po rychlé cross-country závody.
| Rám: | NINETY-SIX CF4 III; 100 STR; MAT carbon; 29x2.35" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | Fox Float SL Performance Elite; Large Volume aircan; 3 Pos PTL remote lockout; 29x2.5" max. WHS |
| Ovládací páka: | Fox Post/Susp 3 Pos Remote Lever; 3 Position |
| Vidlice: | Fox 34 Float SL Performance; Air; 120 STR; Tapered; 3 Pos Remote lockout; 44mm fork offset |
| Brzdy přední: | Shimano XT M8200; 2 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano XT M8200; 2 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT-CL700; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT-CL700; 160mm |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano XT M8200; 34 ATC |
| Kliky / délka | 170 mm for all sizes |
| Středové složení: | Shimano BB-MT-501; 24mm |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano XT DI2 M8250; wireless; SGS |
| Kazeta: | Shimano XT M8200; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip: | MERIDA COMP TR |
| Řídítka: | FSA SIC CF 1-piece cockpit; MAT carbon; 760 WHB, -7°; S/M/L:60 mm, XL: 80 mm |
| Představec: | |
| Představec / délka | S/M/L:60 mm, XL: 80 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA INTEGRATED neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC600-MS-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CC II; 25 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Páska do ráfku | Stans 25mm tubeless tape installed |
| Sedlo: | Prologo Akero R PAS; reycled; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM TR SL; 30.9 DSP; 0 SSB; 150 SPT |
| Řazení přední: | |
| Řazení zadní: | Shimano XT DI2 M8250; wireless |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless w/black nipples |
| Plášť přední: | Maxxis Rekon Race; 29x2.4" WT; tubeless ready; 3C MaxxTerra EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rekon Race; 29x2.25"; fold; TR EXO 120 TPI |
| Košík na láhev: | |
| E-Shift parts-1 | Shimano DI2 battery BT-DN320 |
| E-Shift parts-2 | Shimano DI2 charger EC-DN100 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (100mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | M |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
