MERIDA ONE-FORTY 700 Warm Slate Grey(Golden Black)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Model ONE-FORTY 700, oceněný jako trailové kolo roku 2023 podle Bikeradaru, kombinuje cenově dostupný celohliníkový rám s výkonnou výbavou, která tě nezklame. Naše odvážná trailová geometrie poskytuje stoupací schopnosti, které ohromí i náročné jezdce, a zároveň překonává enduro kola ve sjezdech. Široký rozsah 12rychlostního řazení SRAM, čtyřpístkové brzdy, výkonné odpružení Marzocchi a teleskopická sedlovka s dlouhým zdvihem zajišťují spolehlivý výkon v každém terénu.
| Rám: | ONE-FORTY LITE III; 143 STR 29"; MAT aluminium; 29x2.5" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XShort-Short-Mid-Long-XLong |
| Tlumič: | Marzocchi Bomber Air; Air; platform |
| Ovládací páka: | |
| Vidlice: | Marzocchi Z1; Air; 150 STR; Tapered; 44mm fork offset; 29x2.6" max. WHS |
| Brzdy přední: | Sram DB8 stealth; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Sram DB8 stealth; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Sram CenterLine; 200mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram CenterLine; 200mm |
| Řetěz: | Sram Eagle 70 Transmission; Flattop |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Sram Eagle 70 Transmission; 32 ATC |
| Kliky / délka | 170 mm for all sizes |
| Středové složení: | Sram DUB BSA 73 MTB Wide |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Sram Eagle 90 Transmission; T-Type |
| Kazeta: | Sram XS-1270 Eagle Transmission; 11-52 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Grip: | MERIDA EXPERT TR; recycled material |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT TR II; MAT aluminium; 780 WHB; XS/S 18 RHB; M/L/XL 30 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTRII; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD |
| Představec / délka | 40 mm |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck; Upper and lower IPS sealing |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC600-HM-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT TR; including removeable lever, 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds 329 Trail Comp; 32 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape installed); 29" |
| Páska do ráfku | Stans 33mm tubeless tape installed |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR III; 34.9 DSP; 0 SSB; 25mm travel adjustability; XSHORT: 170mm, SHORT/MID: 200mm, LONG/XLONG: 230mm |
| Řazení přední: | Sram dropper lever MMX |
| Řazení zadní: | Sram Eagle 90 Transmission MMX |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless w/black nipples |
| Plášť přední: | Maxxis Minion DHF; 29x2.5"; fold; TR; EXO+; 3C MaxxSpeed |
| Plášť zadní: | Maxxis Dissector; 29x2.4"; fold; TR EXO+ MaxxTerra |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (140mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | XLONG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
