MERIDA ONE-SIXTY FR 400 Silk Dark Silver(Grey/Black)
Rám:Lite, Vidlice:Suntour(air),Tlumič:DVO Jade, Řazení:Shimano 1x10

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | ONE-SIXTY LITE III; 171 STR mullet; MAT aluminium; 29x2.5" max. WHS; 148x12 AST; BSA BBR |
| Velikosti: | XShort-Short-Mid-Long-XLong |
| Tlumič: | DVO Jade X D3; coil |
| Páčka sedlovky: | |
| Vidlice: | SR Suntour Durolux 38 RC; Air; 180 STR; Tapered; xxmm fork offset; 29x2.60" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Tektro Gemini HD-M535; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Tektro Gemini HD-M535; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Tektro TR203-45; 203mm,2.3mm,centerlock |
| Brzdový kotouč zadní: | Tektro TR203-45; 203mm,2.3mm,centerlock |
| Řetěz: | Shimano LG500 |
| Chránič převodníku: | MERIDA EXPERT TR ISCG05 |
| Kliky: | MERIDA Expert TR; 32 ATC |
| Délka klik: | 170 mm for all sizes |
| Středové složení: | |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano CUES U6000; GS |
| Kazeta: | Shimano LG300; 11-48 ATC; 10 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA EXPERT EC |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT TR II; MAT aluminium; 780 WHB; XS/S 18 RHB; M/L/XL 30 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT eTRII; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD |
| Velikost představce: | 40 mm all sizes |
| Hlavové složení: | Acros ICR MERIDA EXTERNAL neck; Upper and lower IPS sealing |
| Ložisko: | 2*10mm, 1*2.5mm |
| Náboj přední: | Shimano TC500-B; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano TC500-HM-B; 148x12 WHR; 32 SPH; Centerlock |
| Zadní osa: | MERIDA COMP TR; including removeable lever, 6mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA COMP TR II; 110x15 WHF; 148x12 WHR; 28 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included); front 29"; rear 27.5" |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR II; 34.9 DSP; 0 SSB; XS/S: 150 SPT - M: 170 SPT - L/XL: 200 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL-MT500-L |
| Řazení zadní: | Shimano CUES U6000 |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Duše: | Ultralite-29/27.5 |
| Plášť přední: | Continental Kryptotal-F; 29x2.4"; fold; TR; Enduro casing; Soft Compund |
| Plášť zadní: | Continental Kryptotal-R; 27.5x2.4"; fold; TR; Enduro Casing; Soft Compound |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Držák lahve: | |
| Blatník: | |
| Hmotnost: | 17,75 kg |
| příslušenství: | Rear Brake Adapter PM 200mm to 203mm rotor |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (160mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
