MERIDA ONE-TWENTY 6000 Green(Black)
Rám:Carbon, Vidlice:Rock Shox (air),Tlumič:Rock Shox, Řazení:Shimano 1x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | ONE-TWENTY CF4; 120 STR; MAT carbon; 29x2.35" max. WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Velikosti: | S-M-L-XL |
| Tlumič: | Rock Shox Deluxe Select+; lockout |
| Vidlice: | Rock Shox Pike Select; Air; 130 STR; Tapered; 42mm fork offset; 29x2.6" max. WHS |
| Brzdové páky: | |
| Brzdy přední: | Shimano SLX M7120; 4 piston |
| Brzdy zadní: | Shimano SLX M7120; 4 piston |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 180mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 180mm |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Race Face Aeffect; 32 ATC |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
| Přesmykač: | |
| Přehazovačka: | Shimano SLX M7100 Shadow+; SGS |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT TR; MAT aluminium; 760 WHB; 20 RHB |
| Představec: | MERIDA EXPERT TR; MAT aluminium; 35 DSH; 0 ASD |
| Velikost představce | 50 mm all sizes |
| Hlavové složení: | FSA NO.47/50 |
| Náboj přední: | Shimano SLX; 110x15 WHF; 32 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano SLX; 148x12 WHR, 32 SPH; Centerlock |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT TR; 29 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT TR; 30.9 DSP; 0 SSB; S: 125 SPT - M 150 SPT - L/XL 170 SPT |
| Řazení přední: | Shimano SL -MT500-IL |
| Řazení zadní: | Shimano XT; Multi Release |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Dissector; 29x2.4"; fold; TR EXO 3C MaxxTerra |
| Plášť zadní: | Maxxis Minion DHR II; 29x2.3"; fold; TR EXO 3C MaxxTerra |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 13,53 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Celoodpružená (120mm) |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | ONE-TWENTY CF4; 120 STR; MAT carbon; 29x2.35" max. WHS; 148x12 AST; BB92 BBR |
| Vidlice: | Rock Shox Pike Select; Air; 130 STR; Tapered; 42mm fork offset; 29x2.6" max. WHS |
| Tlumič: | Rock Shox Deluxe Select+; lockout |
| Velikost: | M |
| Přehazovačka: | Shimano SLX M7100 Shadow+; SGS |
| Kazeta: | Shimano Deore M6100; 10-51 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 170 mm-S, 175 mm-M up |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
