
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Náš REACTO 4000 může být nejdostupnější aero kolo v naší nabídce, ale rozhodně nejde o začátečnické kolo. Díky lehkému karbonovému rámu CF3 s ověřenou závodní geometrií nabízí skvělý komfort díky dostatečnému prostoru pro pláště až 30 mm a karbonové sedlovce S-FLEX. Mechanická 12rychlostní sada Shimano 105 zajišťuje plynulé řazení a spolehlivé brzdění. Ideální aero kolo pro první kroky ve závodění i náročné klubové vyjížďky.
| Rám: | REACTO CF3 IV; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86,5 BBR |
| Velikosti: | 3S-XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | REACTO CF3 IV DISC; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT54; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT54; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano 105 R7100; 52-36 ATC |
| Kliky / Délka | 160 mm-3S, 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano SM-BB71-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano 105 |
| Přehazovačka: | Shimano 105; GS |
| Kazeta: | Shimano 105 R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 9,0kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 380mm (3S-XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Představec / Délka: | 90 mm-3S/XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M/L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (OP-203 neck) |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HL; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CW; 19 IWR; 30 HRI |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA REACTO Aero |
| Sedlovka: | MERIDA Team CW; Aero shape; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix; 700x28C; fold |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix; 700x28C; fold |
| Ostatní: | Disc cooler F/RDisc Mount Adapter / OLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveME068 INSTALLATION COMPOUNDMERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | REACTO |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
