MERIDA REACTO 6000 Glossy Black/Matt Black
Rám:Carbon, Řazení:Shimano Ultegra 2x11

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | REACTO CF3 IV; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86,5 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | REACTO CF3 IV DISC; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano Ultegra |
| Brzdy přední: | Shimano Ultegra; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano Ultegra; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano MT800; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano MT800; 160mm |
| Řetěz: | KMC X11 |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano Ultegra; 52-36 ATC |
| Kliky: | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S, 172.5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Přesmykač: | Shimano Ultegra |
| Přehazovačka: | Shimano Ultegra; GS |
| Kazeta: | Shimano CS-R7000; 11-30 ATC; 11 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 380mm (XXS); 400mm (XS-S); 420mm (M), 440 (L-XL) |
| Představec: | FSA SMR ACR; MAT aluminium; -6 ASD |
| Velikost představce | 90 mm-XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M, 120 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | FSA ACR |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | Fulcrum Racing 800 DB; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 19 IWR; 34 HRI; Centerlock |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT CC; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlovka: | MERIDA Team CW; Aero shape; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano Ultegra disc |
| Řazení zadní: | Shimano Ultegra disc |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Continental Grand Sport Race; 700x25C; fold |
| Plášť zadní: | Continental Grand Sport Race; 700x25C; fold |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 8,81 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | REACTO |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | REACTO CF3 IV; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86,5 BBR |
| Vidlice: | REACTO CF3 IV DISC; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Velikost: | L(56) |
| Přehazovačka: | Shimano Ultegra; GS |
| Kazeta: | Shimano CS-R7000; 11-30 ATC; 11 GER |
| Kliky: | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S, 172.5 mm-M, 175 mm-L/XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
