
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Jeho špičkový rám nabízí integrované vedení kabelů WIRE PORT pro čistý vzhled a výjimečnou aerodynamiku a technologii DISC COOLER pro spolehlivé brzdění i na dlouhých sjezdech, což dává REACTO 8000 náskok. V kombinaci s precizně zpracovaným karbonovým rámem CF3 kolo ohromuje vynikající akcelerací a přenosem síly, nízkou hmotností, skvělou aerodynamikou, dokonalou integrací kabelů a vysokým komfortem aero kola.
| Rám: | REACTO CF3 IV; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86,5 BBR |
| Velikosti: | 3S-XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | REACTO CF3 IV DISC; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano Ultegra |
| Brzdy přední: | Shimano Ultegra; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano Ultegra; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano CL800; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano CL800; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano Ultegra; 52-36 ATC |
| Kliky / Délka | 160 mm-3S, 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano SM-BB72-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano Ultegra Di2 |
| Přehazovačka: | Shimano Ultegra Di2 |
| Kazeta: | Shimano Ultegra R8101; 11-30 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 8,7kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | Vision Metron 5D ACR EVO; MAT carbon; 380mm (3S-XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
| Představec: | Vision Metron 5D ACR EVO; MAT carbon |
| Představec / Délka: | 90 mm-3S/XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M/L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | FSA ACR 3MM THINNER NECK |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds AR 60 DB, 100x12 WHF; 142x12 WHR; 21 IWR; 60 HRI; Centerlock |
| Sedlo: | Prologo Scratch M5; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA REACTO Aero |
| Sedlovka: | MERIDA Team CW; Aero shape; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano Ultegra disc Di2 |
| Řazení zadní: | Shimano Ultegra disc Di2 |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Ostatní: | BC156C-DCHARGING CABLE, EW-EC300Shimano Battery BT-DN300Shimano SW-SD300 x 2Disc cooler F/RDisc Mount Adapter / OLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveME068 INSTALLATION COMPOUNDMERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | REACTO |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
