MERIDA SCULTURA 5000 Metallic Black(Gunmetal Grey)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Chcete obratné ovládání, rychlou akceleraci, skvělý komfort a nízkou hmotnost, ale nechcete utrácet majlant? SCULTURA 5000 je řešení. Kombinace lehkého full karbonového rámu CF3 a vidlice s geometrií ověřenou ve World Tour, špičková pružnost snižující vibrace z vozovky a velmi oblíbená 12rychlostní sada Shimano 105 Di2 jsou jen některé z důvodů, proč je SCULTURA 5000 opravdovým vítězem.
| Rám: | SCULTURA CF3 V; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; Pressfit 86,5 |
| Velikosti: | 3S-XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA CF3 disc; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT64; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano 105 R7100; 50-34 ATC |
| Kliky / Délka | 160 mm-3S, 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano SM-BB71-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano 105 Di2 |
| Přehazovačka: | Shimano 105 Di2 |
| Kazeta: | Shimano 105 R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 8,6kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm (3S-XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
| Představec: | FSA SMR-II; MAT aluminium; -10 |
| Představec / Délka: | 90 mm-3S/XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M/L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | FSA ACR |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Vision Team 35 Clincher Disc Centerlock; 19 IWR; 35 HRI; MAT aluminium; Tubeless tape ready |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc Di2 |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc Di2 |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Ostatní: | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light MountCHARGING CABLE, EW-EC300Shimano Battery BT-DN300Shimano SW-ED300 x 2Disc cooler F/ROLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveSeatpost adapter for DI2 battery MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
