MERIDA SCULTURA 7000 Metallic Black(Gunmetal Grey)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Se sadou SRAM Rival s integrovaným měřičem výkonu nastavuje SCULTURA 7000 nové standardy „aerodynamické závodní pružnosti“. Lepší aerodynamiku převzala od příbuzného aero kola REACTO, zatímco vyšší komfort je výsledkem řady úprav rámu, změn v karbonovém složení, prostoru pro pláště až 30 mm, karbonových kol, sedlovky S-FLEX a komfortně optimalizované vidlice.
| Rám: | SCULTURA CF3 V; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; Pressfit 86,5 |
| Velikosti: | 3S-XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA CF3 disc; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | Sram ED Rival AXS E1 |
| Brzdy přední: | Sram ED Rival AXS E1 ; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Sram ED Rival AXS E1 ; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Sram Paceline RT-PLN-A2; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Sram Paceline RT-PLN-A2; 160mm |
| Řetěz: | Sram Rival E1 12s |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Sram Rival AXS ; 48-35 ATC; Power Meter |
| Kliky / Délka | 160 mm-3S, 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Sram Pressfit Dub; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Sram Rival AXS E1 |
| Přehazovačka: | Sram Rival AXS E1 |
| Kazeta: | Sram XG 1250 D1; 10-36 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 7,9kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | SL-K Compact; MAT carbon; 380 (3S-XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
| Představec: | FSA SMR-II; MAT aluminium; -10 |
| Představec / Délka: | 90 mm-3S/XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M/L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | FSA ACR |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT SL |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Vision SC 45 Disc; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 23 IWR; 45 HRI; Centerlock; MAT carbon; Tubeless tape ready |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Sram ED RIVAL AXS E1 |
| Řazení zadní: | Sram ED RIVAL AXS E1 |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Ostatní: | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light MountEP POWERPACK 2 BATTERYW/O Disc coolorSRAM LOCKRING / BARBS & OLIVESProtective SleeveMERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
