MERIDA SCULTURA 9000 Silk Sparkling Gold(Black)
Rám:Carbon, Řazení:Sram Force AXS 2x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SCULTURA CF5 V; MAT carbon; 700x30C max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; Pressfit 86,5 |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA CF5 disc; MAT carbon; 700x30C max. WHS |
| Brzdové páky: | SRAM Force AXS |
| Brzdy přední: | SRAM Force AXS; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | SRAM Force AXS; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | SRAM DB ROTOR CENTERLOCK PACELINE; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | SRAM DB ROTOR CENTERLOCK PACELINE; 160mm |
| Řetěz: | SRAM CN FORCE D1 12S |
| Kliky: | SRAM Force AXS; 50-37 ATC; Power Meter |
| Délka klik: | 165 mm-XXS, 170 mm-XS, 172.5 mm-S/M, 175 mm-L/XL |
| Středová osa: | Sram Pressfit Dub, Presfit 86.5 |
| Přesmykač: | SRAM Force AXS |
| Přehazovačka: | SRAM Force AXS |
| Kazeta: | SRAM CS XG 1270 D1; 10-36 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | TEAM SL 1P INTEGRATED; MAT carbon; 400mm (XXS-XS), 420mm (S-M-L), 440 (XL) |
| Představec: | TEAM ONE-PIECE INTEGRATED; MAT carbon |
| Velikost představce: | 90 mm-XXS/XS, 100 mm-S, 110 mm-M, 120 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL; OP-203 neck |
| Podložka: | TEAM ONE-PIECE INTEGRATED |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Axle-F ( Přední osa: ) | MERIDA EXPERT SL |
| Axle-R ( zadní osa: ) | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Reynolds BL 46 PRO DB, 100x12 WHF; 142x12 WHR; 21 IWR; 46 HRI; Centerlock; MAT carbon; Tubeless ready (tubeless tape and valves included) |
| Sedlo: | SCRATCH M5; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA Team SL; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon; S-Flex |
| Řazení přední: | SRAM FORCE AXS |
| Řazení zadní: | SRAM FORCE AXS |
| Hmotnost: | 7,19 kg |
| Duše: | Ultralite 60 |
| Plášť přední: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Plášť zadní: | Continental Grand Prix 5000S TR; 700x28C; fold; tubeless ready |
| Zvonek: | Nuvo Alloy |
| Držák láhve: | BC156C-D |
| příslušenství | SRAM LOCKRING / BARBS & OLIVES Protective Sleeve MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Carbon |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
