MERIDA SCULTURA ENDURANCE 6000 Warm Slate Grey(Black)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Pokud hledáte vysoce pohodlné silniční kolo, které si snadno poradí s nerovnými povrchy a zpříjemní dlouhé vyjížďky, SCULTURA ENDURANCE 6000 je ideální volba. Nabízí lehký karbonový rám CF3 s geometrií zaměřenou na komfort, prostor pro pláště až 35 mm a celokarbonovou vidlici pro lepší tlumení nárazů. Přesné elektronické řazení Shimano 105 Di2 spolu s výkonnými kotoučovými brzdami zajišťuje dokonalé řazení a brzdění.
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3 II; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano 105 |
| Brzdy přední: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano 105; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano CL700; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano CL700; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano 105 R7100; 50-34 ATC |
| Kliky / Délka | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano SM-BB71-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano 105 Di2 |
| Přehazovačka: | Shimano 105 Di2 |
| Kazeta: | Shimano 105 R7101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 9,2kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm (XXS-XS-S), 400mm (M-L), 420mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Představec / Délka: | 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (SE-301 neck) |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HL; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT TR |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT SL III; 23 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA EXPERT SL; 6% recycled and 23% nature material; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano 105 disc Di2 |
| Řazení zadní: | Shimano 105 disc Di2 |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Maxxis RE-FUSE; 700x32C; fold |
| Ostatní: | Garmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light MountCHARGING CABLE, EW-EC300Shimano Battery BT-DN300Shimano SW-ED300 x 2Disc cooler F/ROLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveSeatpost adapter for DI2 battery MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
