MERIDA SCULTURA ENDURANCE 8000 Matt Fog Green(Silver)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Špičkový model SCULTURA ENDURANCE vybavený nejnovějšími komponenty pro maximální výkon. Náš vysoce oceňovaný SCULTURA ENDURANCE dokonale spojuje komfort a výkon a nabízí pohodovějším cyklistům ideální nástroj. Testovaný a oceněný lehký karbonový rám modelu 8000 poskytuje špičkovou pružnost, která v kombinaci s plášti až 35 mm zajišťuje maximální pohodlí i na nejdelších vyjížďkách.
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3 II; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano Ultegra |
| Brzdy přední: | Shimano Ultegra; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano Ultegra; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano CL800; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano CL800; 160mm |
| Řetěz: | Shimano M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano Ultegra; 50-34 ATC |
| Kliky / Délka | 165 mm-XXS/XS, 170 mm-S/M, 172.5 mm-L/XL |
| Středové složení | Shimano SM-BB71-41B; Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano Ultegra Di2 |
| Přehazovačka: | Shimano Ultegra Di2 |
| Kazeta: | Shimano Ultegra R8101; 11-34 ATC; 12 GER |
| Hmotnost: | 8,3kg |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SLII; MAT aluminium; 380mm (XXS-XS-S); 400mm (M-L); 420mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT SL 2PII; MAT aluminium; -9 ASD |
| Představec / Délka: | 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | MERIDA TEAM SL (SE-301 neck) |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Přední osa: | MERIDA EXPERT TR |
| Zadní osa: | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Vision SC 45 Disc; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 23 IWR; 45 HRI; Centerlock; MAT carbon; Tubeless tape ready |
| Sedlo: | Prologo Scratch M5; V-mount adapter; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM SL; 27.2 DSP; 0 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano Ultegra disc Di2 |
| Řazení zadní: | Shimano Ultegra disc Di2 |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Continental GP5000 AllSeason TR; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Continental GP5000 AllSeason TR; 700x32C; fold |
| Ostatní: | BC156C-DGarmin Carrier + Garmin insert*2 + GoPro/Light MountCHARGING CABLE, EW-EC300Shimano Battery BT-DN300Shimano SW-ED300 x 2Disc cooler F/ROLIVE & CONNECTER INSERT*2Protective SleeveSeatpost adapter for DI2 battery MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Rok: | 2026 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
