MERIDA SCULTURA ENDURANCE 8000 Silk Sparkling Blue(Black)
Rám:Carbon, Řazení:Shimano Ultegra 2x12, Ráfky: Carbon

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano Ultegra |
| Brzdy přední: | Shimano Ultegra; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano Ultegra; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano MT800; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano MT800; 160mm |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100-12 |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano Ultegra; 50-34 ATC |
| Kliky: | 165mm-XXS, 170 mm-XS/S, 172.5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Přesmykač: | Shimano Ultegra Di2 |
| Přehazovačka: | Shimano Ultegra Di2 |
| Kazeta: | Shimano CS-R8100; 11-34 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT SL; MAT aluminium; 380mm(XXS) ; 400mm (XS-S) ; 420mm (M-L); 440 (XL) |
| Představec: | FSA SMR ACR; MAT aluminium; -6 ASD |
| Velikost představce | 80 mm-XXS, 90 mm-XS, 100 mm-S/M, 110 mm-L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | FSA ACR |
| Náboj přední: | |
| Náboj zadní: | |
| Ráfky: | MERIDA TEAM SL45; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 19 IWR; 45 HRI; Centerlock; MAT carbon |
| Sedlo: | SCRATCH M5 |
| Sedlovka: | MERIDA TEAM SL; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon; S-Flex |
| Řazení přední: | Shimano Ultegra disc Di2 |
| Řazení zadní: | Shimano Ultegra disc Di2 |
| Paprsky: | |
| Plášť přední: | Continental GP5000 AllSeason TR; 700x32C; fold |
| Plášť zadní: | Continental GP5000 AllSeason TR; 700x32C; fold |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 8,25 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikost: | XS |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Přehazovačka: | Shimano Ultegra Di2 |
| Kazeta: | Shimano CS-R8100; 11-34 ATC; 12 GER |
| Kliky: | 165mm-XXS, 170 mm-XS/S, 172.5 mm-M, 175 mm-L/XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
