MERIDA SCULTURA ENDURANCE GR 500 Matt Burgundy Red(Race Red)

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám | SCULTURA ENDURANCE LITE I; MATaluminium; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikost | 4S-3S-XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano GRX400 |
| Brzdy přední: | Shimano GRX400; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX400; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC X10 |
| Chránič převodníku: | |
| Kliky: | Shimano GRX600; 46-30 ATC |
| Délka klik | 165 mm-4S/3S/XXS, 170 mm-XS, 172.5 mm-S/M/L, 175 mm-XL |
| Přesmykač: | Shimano GRX400 |
| Přehazovačka: | Shimano GRX400 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG50; 11-36 ATC; 10 GER |
| Pedály: | |
| Grip | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 380mm(XXS-XS) , 400mm (S-M) , 420mm (L-XL) |
| Představec: | MERIDA TEAM CC III; MAT aluminium; 31.8 DSH; -6 ASD |
| Délka představce | 80 mm-4S/3S, 90 mm-XXS/XS/S, 100 mm-M, 110 mm-L/XL |
| Hlavové složení: | 320.52.631 |
| Náboj přední: | Shimano HB-TC500; 100x12 WHF; 28 SPH; Centerlock |
| Náboj zadní: | Shimano FH-TC500-HM; 12-142 WHR; 28 SPH; Centerlock |
| Osa přední | MERIDA EXPERT TR |
| Osa zadní | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | MERIDA EXPERT CC; 22.8 IWR; MAT aluminium; Tubeless ready (tubeless tape and valves not included) |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; 25% recycled material; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano GRX400 |
| Řazení zadní: | Shimano GRX400 |
| Paprsky: | Double Butted Black stainless |
| Plášť přední: | Continental Terra Speed ProTection; 700x35C; fold |
| Plášť zadní: | Continental Terra Speed ProTection; 700x35C; fold |
| Hmotnost: | 10 kg |
| E-Shift parts-2 | |
| E-Shift parts-3 | |
| E-Shift parts-4 | |
| Ostatní | Disc cooler F, FD Clamp, Protective Sleeve, OLIVE & CONNECTER INSERT*2, |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 14.5 kg |
| EAN: | 2500702 |
| Rok: | 2025 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Velikost: | L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
