MERIDA SCULTURA ENDURANCE GR 5000 Silk Champagne(Black/Blue)
Rám:Carbon, Řazení:Shimano 2x12

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SCULTURA ENDURANCE CF3; MAT carbon; 700x35C max./ 700x32C (with fender) max. WHS; 100x12/ 142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XXS-XS-S-M-L-XL |
| Vidlice: | SCULTURA ENDURANCE CF3 DISC; MAT carbon; 700x35C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano GRX820 |
| Brzdy přední: | Shimano GRX820; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX820; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT64; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT64; 160mm |
| Řetěz: | Shimano CN-M6100-12 |
| Kliky: | Shimano GRX820; 48-31 ATC |
| Délka klik: | 170 mm-XXS/XS/S, 172.5 mm-M/L, 175 mm-XL |
| Středová osa: | SM-BB71-41B, Pressfit 86.5 |
| Přesmykač: | Shimano GRX820 |
| Přehazovačka: | Shimano GRX820 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG710; 11-36 ATC; 12 GER |
| Pedály: | |
| Gripy: | MERIDA ROAD Expert |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GRII; MAT aluminium; 380mm(XXS) , 400mm (XS-S) , 420mm (M-L) , 440mm (XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 31.8 DSH; -7 ASD |
| Velikost představce: | 80 mm-XXS, 90 mm-XS, 100 mm-S/M, 110 mm-L, 120 mm-XL |
| Hlavové složení: | MERIDA-8151 Semi integrated HS |
| Podložka: | MERIDA-1321/1322 |
| Náboj přední: | attached |
| Náboj zadní: | attached |
| Axle-F ( Přední osa: ) | MERIDA EXPERT TR |
| Axle-R ( zadní osa: ) | MERIDA EXPERT SL; including removable lever; 6/4mm allen key |
| Ráfky: | Fulcrum Racing 700 DB; 100x12 WHF; 142x12 WHR; 19 IWR; 22 HRI; Centerlock |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount; incl. MERIDA minitool |
| Sedlová objímka: | MERIDA EXPERT |
| Sedlovka: | MERIDA EXPERT CC; 27.2 DSP; 15 SSB; Carbon |
| Řazení přední: | Shimano GRX820; 2x |
| Řazení zadní: | Shimano GRX820 |
| Paprsky: | attached |
| Duše: | Lite 48 |
| Plášť přední: | Continental Terra Speed ProTection; 700x35C; fold |
| Plášť zadní: | Continental Terra Speed ProTection; 700x35C; fold |
| Zvonek: | Nuvo Alloy |
| Hmotnost: | 8,92 kg |
| příslušenství | Disc cooler F/R Protective Sleeve MERIDA Multitool with saddlebox |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SCULTURA ENDURANCE |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2024 |
| Materiál rámu: | Carbon |
| Velikost: | L |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
