MERIDA SILEX 400 Matt Blue(Black)
Rám:Lite, Vidlice:Carbon, Řazení:Shimano 2x10

Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
| Rám: | SILEX LITE; MAT aluminium; 700x38C / 650Bx45C max.WHS; 100x12/142x12 AST; BB86 BBR |
| Velikosti: | XS-S-M-L-XL |
| Tlumič: | |
| Vidlice: | MERIDA SILEX CF2; Tapered; MAT carbon; 700x38C / 650Bx45C max. WHS |
| Brzdové páky: | Shimano GRX400 |
| Brzdy přední: | Shimano GRX400; Hydraulic disc |
| Brzdy zadní: | Shimano GRX400; Hydraulic disc |
| Brzdový kotouč přední: | Shimano RT10; 160mm |
| Brzdový kotouč zadní: | Shimano RT10; 160mm |
| Řetěz: | KMC X10 |
| Chránič převodníku: | |
| Převodník | Shimano GRX600; 46-30 ATC |
| Kliky: | 170 mm-XS/S, 172,5 mm-M, 175 mm-L/XL |
| Přesmykač: | Shimano GRX400 |
| Přehazovačka: | Shimano GRX400 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG50; 11-36 ATC; 10 GER |
| Pedály: | |
| Řídítka: | MERIDA EXPERT GR; MAT aluminium; 400mm (XS-S), 420mm (M), 440mm (L/XL) |
| Představec: | MERIDA EXPERT CW; MAT aluminium; 31.8 DSH; -8 ASD |
| Velikost představce | 80 mm all sizes |
| Hlavové složení: | MERIDA M2331 Neck |
| Náboj přední: | VP CLK170F; 100x12 WHF; 32 SPH; centerlock |
| Náboj zadní: | VP CLK270R; 142x12 WHR; 32 SPH; centerlock |
| Ráfky: | MERIDA COMP SL; 17 IWR; 22 HRI; MAT aluminium |
| Sedlo: | MERIDA COMP SL; V-mount |
| Sedlovka: | MERIDA COMP CC; MAT aluminium; 30.9 DSP; 0 SSB |
| Řazení přední: | Shimano GRX400 disc |
| Řazení zadní: | Shimano GRX400 disc |
| Paprsky: | Black stainless |
| Plášť přední: | Maxxis Rambler; 700x38C; fold; TR; EXO |
| Plášť zadní: | Maxxis Rambler; 700x38C; fold; TR; EXO |
| Zvonek: | YWS-Alloy |
| Hmotnost: | 11,6 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Gravel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 13.9 kg |
| Rok: | 2023 |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Rám: | SILEX LITE; MAT aluminium; 700x38C / 650Bx45C max.WHS; 100x12/142x12 AST; BB86 BBR |
| Vidlice: | MERIDA SILEX CF2; Tapered; MAT carbon; 700x38C / 650Bx45C max. WHS |
| Velikost: | L |
| Přehazovačka: | Shimano GRX400 |
| Kazeta: | Shimano CS-HG50; 11-36 ATC; 10 GER |
| Kliky: | 170 mm-XS/S, 172,5 mm-M, 175 mm-L/XL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
